Beruška

Ještěrka

Kuřátko

Lenka Matúšková    03.01.2021

Pro přehrání se Vám objeví nabídka dvou aplikací- zvolte aplikaci Disc-pouze jednou a video se přehraje.

Lenka Matúšková    03.01.2021

Milý rodiče, s dětmi jsme se snažily Vám alespoň na dálku dopřát Vánoční besídku Vašich dětí.

Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce a hlavně zdraví v novém roce 2021.

Michaela Radlová    23.12.2020
Romana Nechvátalová    21.12.2020

Vážení rodiče, dovolily jsme si pro Vás připravit krátká videa z vánoční nadílky a také momentky, co vše jsme doposud ve školce zažili...

Přejeme Vám krásné Vánoce, R a V

Romana Nechvátalová    19.12.2020
Kateřina Brantová    17.12.2020

Dobrý den milí rodiče,

za všechny děti ze třídy Motýlek Vás srdečně zveme na divadelní představení

„Jak Nebavína ukradla vánoční kouzlo!!"

Děti velmi velmi velmi pilně trénují a mají z divadla velkou radost. Proto jsme se s kolegyněmi rozhodly, že Vám ho i přes nepříznivou covidovou situaci děti zahrají osobně. Protože je povolený pouze omezený počet osob při hromadném setkávání, jsme nuceni Vám divadlo zahrát dvakrát, aby ho mohla vidět z každé rodiny alespoň jedna osoba.

Vše bude probíhat za následujících přísných opatření:

Ve třídě máme rozpis , ve který den se rodiče dostaví, jedná se o 16. a 17.12.2020 (středa a čtvrtek) od 16.00 hodin. Kdo se ještě nezapsal, prosíme, řekněte paní učitelce ve třídě, který den Vám vyhovuje více.

Prosíme, aby z každé rodiny přišla opravdu jen jedna osoba. Pokud je to možné, prosíme neberte s sebou ani sourozence dětí, děkujeme!

Po příchodu do MŠ si vydezinfikujte ruce (dezinfekce je k dispozici u vstupních dveří i ve třídě).

Po celou dobu pobytu v MŠ mějte zakrytá ústa i nos.

Zachovejte prosím dostatečné rozestupy vyznačené pomocí židliček.

Po ukončení přestavení se prosím zdržujte ve třídě po dobu pouze nezbytnou.

Chápeme, že se na vystoupení dětí moc těšíte a že je obtížné vše dodržet, ale předem vám MOC děkujeme za spolupráci a společně to zvládneme!!!

Chtěla bych zároveň moc poprosit, zda by nějaký rodič s možností kvalitního videozáznamu celé představení nenatočil, můžeme ho pak hromadně rozeslat celé třídě pro členy rodiny, kteří se nemohli zúčastnit, děkujeme!

Lenka Matúšková    15.12.2020

Milý rodiče, dnes nás ve školce navštívil Ježíšek. Děti dostaly spoustu pěkných dárků a dnešní den si velmi užily. Moc děkujeme za občerstvení, které jste pro děti ve velkém množství přinesli. Dobrůtky jsme schovaly i na další dny.

Vkládáme fotografie z dnešního dopoledne. Děti si pro Ježíška v pátek připravily dlouhý dopis kam každý namaloval co by si přál a společně jsme ho dali za okno... :)

Michaela Radlová    14.12.2020
Milý rodiče vkládáme fotografie z návštěvy Mikuláše v naší třídě. Některé děti byly velmi statečné, jiné se hodně bály..... moc děkujeme, že jste si dali práci s převleky pro děti. Moc se Vám povedly.
Michaela Radlová    14.12.2020

velice děkujeme za štědré pohoštění. Děti měly velikou radost a mlsat budou celý týden :)

Kateřina Benedová    14.12.2020
Dominika Kundrátová    09.12.2020