Třída Kuřátko

7:00 - 16:00 třída Kuřátko

16:00 - 16:30 třída Beruška

16:30 - 17:00 třída Žabka

Třídu najdete v zeleném pavilonu

Dobrý den,

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci neproběhnou v MŠ skupinové depistáže z pedagogicko psychologické poradny ohledně školní zralosti.

Pokud zvažujete odklad školní docházky Vašich dětí, můžete se přihlásit individuálně v poradně, a to od začátku března.

V příloze Vám zasíláme krátký dotazník, který je nutné mít při návštěvě s sebou.

kontakt:

Mgr. Kateřina Rubešová

Psycholožka PPP 10

Jabloňová 3141/30a, Praha 10

Tel: 770 190 439

Email: rubesova@ppp10.eu

Lenka Matúšková    15.01.2021

do odvolání se bude třída KUŘÁTKO na ODPOLEDNE dělit do třídy JEŠTĚRKA.

Dále bohužel musíme zrušit zítřejší konzultační hodiny. Náhradní termín se budeme snažit dát ještě v lednu.

Hezký večer

Vaše paní učitelky z KUŘÁTKA

Dominika Kundrátová    04.01.2021
Dominika Kundrátová    09.12.2020

Milé děti,

již tento pátek bude u nás ve školce MIKULÁŠ s andílkem a čertem. Básničku připravenou máme. Abychom ale pekelníka a andílka s Mikulášem potěšili, můžete přijít v kostýmu jednoho z nich. Čeká nás pekelná zábava se spoustou her a tančení.

Těšíme se na Vás!

Dominika Kundrátová    01.12.2020

halloweenský ples jsme si moc užily. Tančily jsme, soutěžily, jedly a pily šampaňské, zkrátka strašidelná párty jak má být. :)

Dominika Kundrátová    06.11.2020

dnes 6.11. se děti z kuřátka budou na ODPOLEDNE dělit do třídy JEŠTĚRKA.

Děkujeme za pochopení.

Dominika Kundrátová    06.11.2020

Milé děti,

zveme Vás na HALLOWEENSKÝ PLES naší třídy. Připravena bude strašidelná zábava, hudba, soutěže, dobroty a také se uskuteční vyhlášení nejstrašidelnější masky. Ples se uskuteční v pondělí 2.11. dopoledne v naší třídě. Tak doražte v co nejstrašnější masce. Kdyby jste ráno nepoznaly paní učitelky, nebojte se, mají jen masky. Rodičům vstup zakázán, mohli by se bát. Vstup je totiž pouze pro nebojsy!!! :)

Těšíme se na Vás STRAŠIDLA naše!!!

Vaše paní učitelky

Dominika Kundrátová    27.10.2020

ve ČTVRTEK a v PÁTEK (29. a 30.10.) se třída KUŘÁTKO od rána dělí do třídy ještěrka.

Dominika Kundrátová    27.10.2020

moc děkujeme za spolupráci při projektových dnech. Tentokrát se týkal Dnu stromů. Celý den byl zelený. Děti, paní učitelky, paní logopedka, svačina, zkrátka všechno a všichni byli zelení. S dětmi jsme cvičily na téma stromů, paní logopedka připravila dechová cvičení na toto téma (viz dveře do koupelny) a venku jsme s panem školníkem sázeli strom. Protože to děti bavilo, do kyblíčků jsme zasadily semínka, zaléváme a čekáme.

Celý den jsme si s dětmi povídaly, jak jsou stromy důležité, co vše je ze dřeva, a tudíž ze stromů. Zkrátka jsme si to moc užily.

V naší třídě nám slavnostně na Den stromů přibyl také jeden stromeček. Tento stromeček je ale jiný, pohádkový. Každý měsíc přečteme minimálně jednu knížku. Co knížka to jeden list. Za každou knížku vybereme jednoho, kdo lístek vyrobí a s názvem přečtené pohádky přidá na stromeček. Čteme, co to jde, abychom brzy měly stromeček plný.

Dominika Kundrátová    25.10.2020

v příloze přikládáme odkaz na fotografie z výletu. Nakonec nám výlet vyšel úplně krásně i s počasím.

Hezký den

paní učitelky

Dominika Kundrátová    19.10.2020

v úterý 20.10. se uskuteční ve třídě KUŘÁTKO Den stromů. Prosíme, aby děti tématicky přišly v zelených barvách (Emička radila tričko z kostýmu vodníka :) ). Budeme si s dětmi povídat o tomto dnu, o stromech, o lese,... a na závěr našeho dopoledne zasadíme stromy.

Děkujeme za spolupráci

Hezký den

Paní učitelky z kuřátek

Dominika Kundrátová    19.10.2020

na základě včerejší domluvy jsem Vám dnes odeslala kontrolní e-mail.

Prosím, potvrďte odpovědí jeho doručení.

Děkuji za spolupráci

(platí jen pro třídu KUŘÁTKA)

Dominika Kundrátová    04.09.2020
Dominika Kundrátová    30.09.2020