LISTOPAD v Kuřátku

Listopad byl opět plný akcí a poznání. Navštívili jsme Pěnkavův dvůr na polodenním výletě. Zde nás prováděli čerti a děti si to moc užily.

Věděli jste, že jsme měli školkový projekt Svatý Martin? Velkolepá akce Svatý Martin, která se dětem moc líbila byla ale vyvrcholením. Předcházelo tomu ještě návštěva Domova důchodců v Janovské (v rámci Mezigeneračního projektu Mezi námi), kde vybrané děti s babičkami plnily úkoly, zpívaly a celkově jsme si užily dopoledne celé v tomto duchu. Vyráběli jsme společně také podkovičky bílého koníka, které jsme následně ozdobili a můžete je vidět viset na stromečku před OC Vivo, kde jsme s dětmi na konci měsíce zpívali.

Cvičíme se Sokolíkem a plníme pilně úkoly. Víte, že si děti jednou do měsíce mažou sami svačinku? Podporujeme tak samostatnost a trénujeme motoriku.

V tělocvičně také proběhly moto závody na RIRICAR. Vítěz byl jasný. Byl to ten, co nepodváděl. :D

Ke konci měsíce nás také navštívil asistenční pejsek se slabozrakou paní (BĚLUŠKA) a děti měly možnost vyzkoušet si chvíli mít tento handicap. Shodly se na tom, že paní je moc šikovná, že vše zvládá.

Vše jsme dokumentovali a vy se můžete na náš listopad podívat.

Hezký den