Třída Rybička

Časová organizace vyučování

6:30 - 17:00 třída Rybička

Třídu najdete v růžovém pavilonu

Milý rodiče, s dětmi jsme se snažily Vám alespoň na dálku dopřát Vánoční besídku Vašich dětí.

Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce a hlavně zdraví v novém roce 2021.

Michaela Radlová    23.12.2020

Milý rodiče, dnes nás ve školce navštívil Ježíšek. Děti dostaly spoustu pěkných dárků a dnešní den si velmi užily. Moc děkujeme za občerstvení, které jste pro děti ve velkém množství přinesli. Dobrůtky jsme schovaly i na další dny.

Vkládáme fotografie z dnešního dopoledne. Děti si pro Ježíška v pátek připravily dlouhý dopis kam každý namaloval co by si přál a společně jsme ho dali za okno... :)

Michaela Radlová    14.12.2020
Milý rodiče vkládáme fotografie z návštěvy Mikuláše v naší třídě. Některé děti byly velmi statečné, jiné se hodně bály..... moc děkujeme, že jste si dali práci s převleky pro děti. Moc se Vám povedly.
Michaela Radlová    14.12.2020

Michaela Radlová    07.11.2020

Moc děkujeme rodičům za spolupráci, masky dětí se velmi povedly a děti si strašidelný den moc užily a my s nimi :)

Michaela Radlová    09.11.2020

dnes jsem Vám odeslala kontrolní e-mail.

Prosím, potvrďte odpovědí jeho doručení.

Děkuji za spolupráci

(platí pro třídu MOTÝLEK, ŽABKA, BERUŠKA, RYBA)

Dominika Kundrátová    17.09.2020
Michaela Radlová    16.09.2020