Beruška

Motýlci

Ještěrka

Kuřátko

dnes se v naší školce pořádalo v dopoledních hodinách pohádkové představení Plecha a Neplecha. Děti byly do představení zapojeni a jistě si užily spousta zábavy. Přidáváme pár fotografií z dnešního dne.

Markéta Havlová    12.09.2022

Měsíc červen se nesl ve znamení oslav Dne dětí, v naší školce proběhl zábavně naučný program "Mobilní planetárium". Pro děti bylo připraveno také dopoledne plné her a zábavných úkolů na naší zahradě s tématem "Z pohádky do pohádky". Děti si tak osvěžily v paměti názvy klasických českých pohádek, ale i těch současných.

Sledovali jsme vypouštění motýlů z motýlích zahrádek. I nadále jsme se starali o naše třídní zvířátka - morčátko i žížaly, pečovali jsme také o školní záhonky, jejichž plody jsme pak po celý červen měli možnost ochutnávat.

Děti poctivě celý rok cvičily a v rámci celoročního projektu "Se sokolem do života" obdržely z České obce Sokolské diplom a dárečky na památku.

Dlouho jsme pilně trénovali na vystoupení pro naše predškoláky. Po jejich slavnostním pasování na budoucí školáky už mohla začít zábava na skákacích hradech, focení ve fotokoutku i prohlídka fotografií s tématikou "Čím budu až vyrostu" a v neposlední řadě také ochutnávání dobrot, které jste dětmi na tuto akci přinesli. Další den jsme si pak ještě mohli udělat společný piknik.

Vážení rodiče dovolte nám touto cestou poděkovat za spolupráci během celého školního roku, popřát vám krásné prázdniny. S těmi se kterými se již neuvidíme přejeme úspěšný vstup do školního roku a na ostatní Kuřátka se moc těšíme v září.

Vaše paní učitelky.

Dominika Kundrátová    29.06.2022
Lenka Matúšková    23.06.2022
Lenka Matúšková    17.06.2022

minulý týden se v Berušce nesl v duchu zábavy. Všechny zábavné dny (vesmírný, hudební, Dětský, bublinkový i hrací) jsme si moc užili a Vám moc děkujeme za spolupráci.

Vaše paní učitelky

Jarmila Szábová    08.06.2022

V květnu jsme s Kuřátky navštívili knihovnu, kde byl pro děti připraven program "Jak se chovat v knihovně". Vypravili jsme se s Motýlky a Ještěrkami na výlet do Takotína. Zde bylo pro nás připravené zábavné dopoledne s divadelním představením.
Zalévání školního záhonku přineslo odměnu - první společné vypěstované jahody.
I nadále jsme plnily projekt "Se sokolem do života" - ve třídě, v tělocvičně i na školní zahradě.
Vybraní předškoláci se účastnili olympiády na ZŠ.
Již se také pečlivě připravujeme na vystoupení s předškoláky.
Děti se potěšily vystoupením s bublinkovou show a na závěr měsíce byl vzdělávací program Mobilní Planetárium s pohádkou POLARIS.
Dominika Kundrátová    03.06.2022
Michaela Radlová    31.05.2022

7.6.2022 jdeme s dětmi na výlet do Toulcova dvora v Hostivaři.

Máme objednaný výukový program “JAKO VČELKY V ÚLE”

-sraz nejpozději do 7:40hod. ve školce

-návrat okolo 14-15 hodin(dáme vědět v aplikaci, že se vracíme)

-cena: 200kč ( vstup, program, oběd a moučníček)-v případě absence se vrací celá částka

-s sebou: vhodné oblečení a obuv dle počasí, případně pláštěnka, malý batoh s pitím a dopolední svačinkou a třeba pro jistotu na odpoledne nějaká sušenka nebo kapsička,…(celodenní strava v MŠ odhlášena)

-děkujeme za včasnou úhradu ve třídě, nelze platit v den výletu

-prosíme, jdeme pěšky, cesta je poměrně náročná a půjdeme na čas, zvažte fyzickou připravenost dětí, případně se spolu domluvíme.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na výlet !

Lenka Matúšková    25.05.2022