Téměř celý duben jsme se s společně s dětmi věnovaly zvířátkům, a to zvířátkům žijícím na statku a volně žijícím zvířátkům. Děti vytvořily společně výtvarnou výzdobu v šatně a to, jak se mezi s sebou domluvily - někdo se podílel na Životě zvířátek v lese a někdo na životě u vody. Dílo je zdařilé :). Užíváme si slunečné dny a více času trávíme na školních hřištích, a to už i v odpoledním čase.
Konec dubna jsme zakončily "Čarodějnickým rejem", který si děti užily v kostýmech čarodějnic, čarodějů, kouzelnic a kouzelníků. Celé dopoledne jsme hrály různé hry, vařily lektvary a učily se zaklínadla.
Velmi se těšíme na další měsíc a ještě více se těšíme, co nám květen přinese...



Žabičky v květnu
Ohlédnutí se za měsícem Květen...
V květnu jsme oslavili svátek maminek a dětem se velmi povedl dárek pro ně :). s tímto svátkem se pojilo i téma "Rodina". Děti pěkně vypráví o své rodině-o Vás, o rodičích, sourozencích, i o babičkách a dědečcích :).
Dalším tématem bylo povídání si o české republice a o Praze. Děti nás překvapily, jak si zapamatovaly znaky ČR a vyprávěly, kolik míst v naší zemi už navštívily :).
Také jsme děti zasvětily do fauny a flory na zahradě, i louce a oslavili jsme společně mezinárodní "Den včel" a povídali si společně o vesmíru :).
Děti, které chodí na kroužek "Hvězdičky", měly vystoupení, také jsme se vypravili na výlet do Nehvizd, kde jsme si to parádně užili a také jsme si užili školkovou akci "Bubnování". A také jsme si zkusili zahrát si divadelní představení k písničce "Povídala žabka žabce" :)....
...Budeme se společně těšit na zážitky v červnu! :)
R+R