Ředitelna

během tohoto týdne by měly dorazit poslední knížky na angličtinu. Hned, jak dorazí, je s polečně s unikátním kódem dám paní učitelkám do tříd. Až se tak stane, budu Vás informovat a napíšu Vám další postupy.

Děkuji za trpělivost. Snad se s dětmi budeme moc brzy opět setkat.

Paní učitelka Domča

Dominika Kundrátová    19.10.2020

dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY bohužel i já musím zrušit ANGLIČTINU a HVĚZDIČKY na dobu neurčitou. O znovuobnovení Vás budu informovat.

ANGLIČTINA: Během týdne Vám pošlu informace ohledně materiálů, které již přišly.

HVĚZDIČKY: Na sborová trička, čepice a nákrčníky čekám.

Děkuji za pochopení

Paní učitelka Domča

Dominika Kundrátová    11.10.2020

ve ČTVRTEK 8.10. od 9 hodin proběhne v naší školce fotografování dětí.

Možnosti fotografií:

• Sourozenci sada
  • Sada jednotlivci
  • Pouze třídní fotografie

Cena sady bude cca 300,-, cena fotografie třídy za cca 40,-.

Vaši objednávku nahlaste paní učitelkám ve své třídě.

Dominika Kundrátová    30.09.2020

Vzhledem k usnesení Bezpečnostní rady MHMP ze dne 20. 9. 2020 nařizuji povinnou dezinfekci rukou všem osobám vstupujícím do budovy školy.

Dezinfekce je umístěna u vstupu do šatny.

Děkujeme za pochopení.

Gabriela Tvrdková    22.09.2020

prosím, kdo by měl ještě zájem o tyto aktivity, přihlašte se ve třídě KUŘÁTKO nebo na email kundratova@mshorolezecka.cz nejpozději do neděle 20.9.

HVĚZDIČKY

Vzhledem k vysokému počtu přihlášených bude sboreček rozdělen do dvou skupin ve STŘEDU.

1. skupina

KUŘÁTKO+ŽABIČKY+BERUŠKY+JEŠTĚRKY

2. skupina (15:15-16:00)

MOTÝLEK+RYBIČKY

ANGLIČTINA

1. skupina

KUŘÁTKO+ŽABIČKY+BERUŠKY+JEŠTĚRKY

2. skupina (15:05-15:35)

MOTÝLEK+RYBIČKY

Prosím také o zaplacení do konce září.

Těším se na Vaše děti od října.

Dominika Kundrátová    18.09.2020

prosím o uhrazení částek za angličtinu a Hvězdičky (sboreček) do konce září ve třídě KUŘÁTKO.

Děkuji

Dominika Kundrátová    15.09.2020

Logo EVROPSKÁ UNIE - Evropské strukturální a investiční fondy OP Praha - pól růstu ČR. Logo města Prahy.

Výzva č. 49 – Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem

Název projektu: MŠ Horolezecká

Zahájení realizace od: 1.12.2019

Ukončení projektu: 31.12.2021

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem této výzvy je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti. Především jde o začleňování dětí s odlišným mateřským jazykem. Realizace tohoto projektu přispívá k sociální soudržnosti, chápání a respektování sociokulturní rozmanitosti, k porozumění a toleranci odlišných kultur.

Naše škola díky Výzvě 49 získala podporu ve vzdělávání pro pedagogické pracovníky.

Gabriela Tvrdková    11.09.2020

Vzhledem k epidemiologické situaci v souvislosti s Covidem -19 zavádíme povinnost nošení roušek ve všech vnitřních prostorách školy pro doprovod dětí. Dítě je přiváděno pouze jednou dospělou osobou..

Toto nařízení je platné od středy 9.9. 2020 do odvolání.

Gabriela Tvrdková    08.09.2020

v letošním roce budou v prostorách školky od října probíhat tyto zájmové aktivity:

ANGLIČTINA

každé pondělí, od 4 let

HVĚZDIČKY (sboreček)

každou středu, od 3 let

Podrobnější informace najdete v každém pavilonu v šatně na nástěnkách "Kroužky". Na stejné nástěnce najdete i záznamové archy, kde můžete přihlásit své děti.

Přeji krásný den a těším se na Vaše děti

Dominika Kundrátová    08.09.2020

Plán akcí – září

Název akce

Poznámka

Od 7.9. 2020

Plavání - pouze pro přihlášené děti ze třídy Motýl

30.9. 2020

Divadelní představení „Domku, domku, domečku.“

8.10. 2020

Fotografování

Dominika Kundrátová    03.09.2020

Gabriela Tvrdková    03.09.2020

Nový školní rok začíná v úterý 1. 9. 2020. Provoz mateřské školy je od 6:30 do 17 hodin. V případě, že budou prodloužena hygienická opatření, vzhledem ke COVID – 19, může být provozní doba upravena.
V úterý 1.9.  budou od 6:30 otevřeny všechny třídy. Od středy 2. 9. se budou všechny děti v době od 6:30 – 7:00 scházet ve třídě Rybička, odkud si je paní učitelky budou převádět do svých tříd.
Seznamy dětí budou od 1. 9. na vstupních dveřích, s ohledem na GDPR není možné je jiným způsobem zveřejnit.
S sebou: podepsanou láhev s pitím (na ven), látkový pytel do šatny s náhradním oblečením, boty na přezutí (ne pantofle), vhodné oblečení na zahradu a pyžamo. Prosíme všechny věci dětem podepište.
Třídní schůzky proběhnou dne 3.9.2020 od 17,00 ve kmenových třídách. Pokud možno bez dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci v interiérech MŠ používejte roušky (netýká se zapsaných dětí).
Rodičům doporučujeme, v rámci adaptace nových dětí, vyzvedávat děti první dva týdny po obědě (12:30 – 13:00).

Přejeme Vašim dětem příjemné chvíle s novými kamarády, Vám hodně trpělivosti, pohody a porozumění při jejich prvním důležitém vykročení. Pěkný školní rok!

Dominika Kundrátová    28.08.2020
Dominika Kundrátová    19.08.2020