Ředitelna

kroužky bohužel nezačnou ani v lednu. Respektive, kroužky mohou probíhat až ve třetím stupni systému PES. Pokud bychom se v lednu na tento stupeň dostali, budu Vás informovat a kroužky začnou.

Další komplikace je v únoru. V únoru nastupuji na plánovaný zákrok, tudíž, když vše dobře dopadne, budu opět fungovat v březnu. Záleží samozřejmě na rekonvalescenci a zda mě vůbec vezmou.

Chtěla jsem Vás informovat, aby jste předběžně věděli s čím počítat.

Uvidíme, jak to letos s kroužky bude. Mám vymyšlený náhradní plán, s tím Vás ovšem seznámím v případě, že by to letos na kroužky nevypadalo. Musím to sama ještě pořádně promyslet.

Děkuji Vám za trpělivost

Přeji všem hodně zdraví do nového roku

Paní učitelka Domča

Dominika Kundrátová    04.01.2021

posílali jsme pomocí Mobilního rozhlasu PF naší školky s písničkou, kterou nazpívaly děti. Komu by tento e-mail nedorazil, určitě mě kontaktujte.

(kundratova@mshorolezecka.cz)

Hezké svátky

Dominika Kundrátová    23.12.2020

možná Vám už děti vyprávěly, že ve školce zpíváme vánoční písničky. Jedna z nich se jmenuje HODNĚ ŠTĚSTÍ. Tuto písničku se učí celá školka. Vzhledem k letošní mimořádné situaci jsme nemohli společně rozsvítit vánoční stromeček. Máme ovšem jedno překvapení. Potřebovali bychom k tomu Vaši pomoc.

Pokud to bude možné, natočte doma, venku, u babičky, na hřišti, u stromečku, … děti, jak zpívají tuto písničku. Nemusí to být celá písnička. Stačí jen část. Mohou jen třeba hrát na hudební nástroj, tančit na tuto písničku, … fantazii se meze nekladou.

Video prosíme na ŠÍŘKU. Formát nehraje roli. Klidně natočte děti na svůj mobilní telefon a pošlete mně na e-mail (kundratova@mshorolezecka.cz) nebo na WhatsApp (736 250 279), úschovnu, …

Toto video prosím zašlete, pokud možno, do neděle 13.12. do 18 hodin.

V odkazech níže posíláme text a písničku se slovy, v následujícím odkazu posíláme společný hudební doprovod písničky. V případě dotazů pište na e-mail uvedený výše.

Byla by škoda, kdybyste se videa nezúčastnili. Uvidíte, že vy i děti budete mít tímto hezkou vzpomínku na školku a tyhle jiné Vánoce. Těšíme se na každý příspěvek a vy se těšte na konečný výsledek. :)

Děkujeme za spolupráci

Přejeme krásný adventní čas

Vaše paní učitelky

TEXT PÍSNIČKY

HUDEBNÍ DOPROVOD

Dominika Kundrátová    09.12.2020

zájmové aktivity, pokud nám to vláda opět nezakáže, začnou od nového roku (4.1.2021).

Děkuji za pochopení a trpělivost. Už se moc těším. Snad vše vyjde.

HVĚZDIČKY:

Do Vánoc obejdu třídy a Hvězdičkám předám trička a čepice, které snad v červnu využijeme na vystoupení. Takový malý dárek k Vánocům.

Přeji všem krásné a klidné svátky ve zdraví a lednu se moc těším.

Paní učitelka Domča

Dominika Kundrátová    09.12.2020

Vážení rodiče, milé děti,

jsme moc rádi a vážíme si Vaší pomoci ZOO. Tato akce se moc vydařila  nasbíralo se opravdu hodně dobrot pro zvířátka. V této nelehké době se opravdu hodí každá pomoc a ta naše byla velká, že se nám ani skoro do auta nevešla.

Ještě jedno DĚKUJEME!!!!

Dominika Kundrátová    01.12.2020

Vážení rodiče, milé děti,

zejména v této nelehké době bychom měli pomáhat. Rozhodli jsme se, že společně s Vámi bychom pomohli Pražské ZOO. Naši nabídku ZOO přijala s otevřenou náručí.

Pomoci může každý. Ve STŘEDU 11.11. RÁNO se uskuteční SBĚR JÍDLA PRO PRAŽSKOU ZOO. U horní branky budou připraveny přepravky s popisky, kam můžete jídlo dávat.

„Přijímáme jablka, suché pečivo, hrušky, šípky, jeřabiny, kukuřice, saláty, mrkev (a jiné kořenové zeleniny), kedlubny a případně v omezeném množství i dýně. Sladké ovoce jako banány, hrozny apod. ve velmi omezeném množství, jelikož je zvířata dostávají jen velmi výjimečně, pokud vůbec.“

Vaší pomoci si moc vážíme a těšíme se, jak hostinu přivítají nejen ošetřovatelé zoo, ale hlavně zvířátka, kterým je po nás, po lidech a dětí, opravdu smutno.

DĚKUJEME

V odkazu níže najdete živé přenosy z Údolí slonů a od goril, kterým opravdu chybí lidé. AJABA je opravdu velký rošťák a Kijivu to nenechává chladnou. Stojí za shlédnutí.

Dominika Kundrátová    06.11.2020

od pondělí 2.11. si můžete ve své třídě u paní učitelky vyzvednout fotografie. Cena setu je 300,-samostatná fotografie třídy stojí 40,- (kdo si objednal sadu fotografií, fotku třídy má již v ceně zahrnutou).

Letos je novinka. K dispozici máme i stojaté rámečky (á 50,-). Varianty rámečků najdete na fotografiích níže. Kdo by měl zájem o rámeček, prosíme o nahlášení varianty a ve své třídě rámeček zaplatit. Rámeček Vám následně vydají Vaše paní učitelky. (Variantu rámečku se jménem dítěte a třídy můžete nahlásit i pomocí emailu - kundratova@mshorolezecka.cz).

Prosíme o přesné částky.

Děkujeme za spolupráci