Třída Motýlci

6:30 - 7:00 třída Rybička

7:00 - 16:00 třída Motýlci

16:00 - 17:00 třída Rybička

Třídu najdete v žlutém pavilonu

motylci@mshorolezecka.cz

Lenka Matúšková    13.06.2024

V květnu byla hlavním tématem rodina a hlavně maminka, které jsme připravovali dárek ke svátku.

Navštívili jsme ZUŠ V Hostivaři a dozvěděli se mnoho nového při návštěvě hasičské stanice.

Podařilo se nám ukončit projekt "Rok s tuze hladovou housenkou" společným třídním pokusem-chovem živých motýlů.

Školka oslavila den rodiny krásnou zahradní slavností "Z pohádky do pohádky".

Celý měsíc nám pomáhaly velmi šikovné studentky-budoucí paní učitelky v rámci svých praxí, děti tak každý den měly hodiny tance s profesionální tanečnicí a naučily se mnoho nového.

Ve fotogalerii možná ještě objevíte nějaké nové fotografie, které ještě nebyly vystaveny.

Lenka Matúšková    06.06.2024

Další krásná akce. Tentokrát vyrábění. Naše poslední setkání v tomto školním roce.

Dominika Kundrátová    22.05.2024

Celý duben se nesl v duchu přípravy a těšení na zápis do základních škol, vše umocnilo, když si děti přinesly z domova školní tašky a vybavení do školy. Prožili jsme poslední návštěvu školy nanečisto, setkání se zvířátky i rozcvičku s karatistou. Staráme se o náš třídní záhonek, tvořili jsme dárečky ke dni maminek s užili si společně čarodějnický rej.

Lenka Matúšková    10.05.2024
Lenka Matúšková    27.03.2024