Časová organizace vyučování

6:30 - 7:00 třída Rybička

7:00 - 16:00 třída Motýlci

16:00 - 17:00 třída Rybička

Třídu najdete v růžovém pavilonu

Lenka Matúšková    13.10.2021

Polodenní výlet-Planetárium  Praha 15.10.2021

Sraz: 7:00 hodin ve školce

Návrat: na oběd

Cena: 200 Kč ( v případě absence vracíme částku za vstup)

S sebou: pohodlné oblečeni a obuv, v případě nepřízně počasí pláštěnku, batoh s pitím, svačinu budeme mít z MŠ

Moc děkujeme za co nejrychlejší uhrazení částky, aby bylo možné uhradit dopravu v případě velkých absencí.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na výlet !

Lenka Matúšková    01.10.2021

Dobrý den milí rodiče,příští týden (4.10.-8.10.2021) budeme pracovat s tématem “Věci kolem nás”. Kdo chce, může během celého týdne nosit nějakou zajímavou věc z domácnosti (ne hračky). Ať si děti připraví krátké povídání…v jaké místnosti ji doma máte, z jakého materiálu je vyrobena, k čemu slouží…Moc děkujeme za spolupráci a přejeme hezký víkend!

Lenka Matúšková    01.10.2021

Děkujeme mamince Adélky za pozvání a výbornou organizaci, měli jsme se báječně!!

Lenka Matúšková    19.09.2021

Dobrý den milí rodiče, pořádáme exkurzi do zaměstnání rodičů-plavecký bazén a vodní svět Praha 11.

Exkurze zahrnuje plavání v bazénu, prohlídku technického zázemí a úpravu vody, ukázku práce plavčíka a instruktorky.

Datum: čtvrtek 16.září 2021

Cena: 120Kč (cena zahrnuje snížené vstupné do bazénu a dopravu autobusem pro školky)

Sraz: v MŠ nejpozději do 8:10 hodin, návrat na oběd

-prosíme, ať se v tento den děti vydatně nasnídají, svačit budou až po koupání!

- svačina bude zajištěna z MŠ (vánočka+hruška, rybí pomazánku, která je uvedena na čtvrtek v jídelníčku, dostanou děti odpoledne)

S sebou: batoh, netekoucí pití, igelitový pytel na mokré plavky do batohu,osušku, plavky, pokud máte- koupací čepici (děvčatům prosíme stáhněte vlasy do copu nebo vyčešte do drdolu).

-všechny děti dostanou ochranné plavecké pásy a rukávky, které nám zapůjčí v bazénu

-na bezpečnost dětí bude dohlížet kvalifikovaný personál ( plavčík, instruktorka), ve vodě s dětmi budou také tři paní učitelky

-do bazénu není povolen vstup s oparem nebo bradavicemi

-moc prosíme o uhrazení celé částky co nejdříve, abychom mohli exkurzi uskutečnit

-v případě omluvené absence bude vráceno vstupné

MOC DĚKUJEME !!! mamince Adélky za nabídku návštěvy v bazénu a skvělou spolupráci a organizaci!!!

Moc se s dětmi na první výlet těšíme, pěkný víkend přejí paní učitelky z Motýlků

Lenka Matúšková    10.09.2021

Život v MOTÝLCÍCH