Motýlci v říjnu

V říjnu jsme se seznamovali s podzimními plody a připravovali zahrádku a náš třídní záhonek na zimu, stříhali jsme jahody a zahrabávali je, sbírali kaštany při procházkách,…

Snažíme se hodně cvičit, děti tvoří překážkové dráhy, plníme program se Sokolem do života a učíme se správnou terminologii při cvičení.

Velmi rádi chodíme plavat, vyzkoušeli jsme si i trénink s ploutvemi a někteří nás reprezentovali při sportovním tréninku fotbalu.

Učíme se názvy ovoce a zeleniny, ochutnávali jsme je a také vytvořili hruškové ježky. Sportovní síly jsme poměřili při utkání “Bramboriáda”. Stihli jsme také oslovit mezinárodní den stromů.

Děti také velmi zaujalo zkoumání věcí, materiálů a hádání přinesených věcí z domova.

Pak už jsme jenom vyzdobili třídu a oslavili poslední říjnový den při strašidelném reji.

Podívejte se ještě na nějaké nové fotografie odkazu níže: