Třídy

Beruška

Žabka

Rybička

Motýlci

Ještěrka

Kuřátko

Dobrý den, milí rodiče,

zveme Vás na velikonoční dílny, které se budou konat v pondělí 3.4.2023 od 16:00 hodin.

Můžete si s dětmi vyrobit jednoduchou jarní dekoraci na stůl.

Předem moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání s Vámi.

Lenka Matúšková    27.03.2023
Jarmila Szábová    23.03.2023
Lenka Matúšková    09.03.2023


Markéta Havlová    02.03.2023

Vážení rodiče,

v měsíci únoru děti poznávaly svými smysly- třídily barvy, ochutnávaly, využívaly různé materiály při výtvarných a tvůrčích činnostech. V rámci tématu: Naše smysly děti měly možnost vidět představení: Černobílá pohádka( W.A. Mozart - Kouzelná flétna) , která byla doplněna audiovizuálními triky. Následovala zimní olympiáda, která trvala celý týden a byla zakončena slavnostním vyhlášením a předáním medailí a trofeje. Také si děti užily zábavné dopoledne - Masopustní rej s taneční zábavou a hrami a seznámily se s tradicemi spojenými s Masopustem. Níže naleznete odkazy na alba s fotografiemi. 

Fotografie jsou samozřejmě k dispozici také v aplikaci Twigsee. 


Přejeme Vám krásný den, M&M

Markéta Havlová    02.03.2023
Kateřina Benedová    02.03.2023

Měsíc jsme zahájili společným zkoumáním smyslů při hrách, hlavolamech a tvoření.

Pak následovaly improvizace na zimní sporty bez sněhu, které jsme si i tak moc užili.

Velkým zážitkem byla návštěva místní školy, kde děti pracovaly samy, jen pod dozorem paní učitelek ze školy.

Každé úterý se těšíme na naši čtecí babičku Marušku, která nám zpříjemňuje odpočinek pěknou pohádkou a povídáním.

Další zajímavý týden s tématem “Ten dělá to a ten zas tohle” přinesl mnoho nového. Děti se převlékly do kostýmů různých povolání a pak je představovaly. Vystřídalo se mnoho profesí-na vlastní kůži jsme si mohli vyzkoušet opravdové nářadí, poslechnout srdce stetoskopem nebo nalíčit se všemi barvami jako profesionální vizážistka.

Barvy nás provázely i dál. Nejprve při divadelním představení “Černobílá pohádka”.

To nejbarevnější zbylo na konec …masopustní týden s karnevalem. Kromě tradiční veselice a průvodu jsme si připomínali i tradice tohoto období.

Konec měsíce nám přinesl pestré zážitky s multikulturním programem “Bedýnky příběhů-Vietnam”od neziskové organizace In-Báze.

Lenka Matúšková    28.02.2023

V únoru si naše děti vyzkoušely, jaké to je být už téměř školák. Ve spolupráci se ZŠ Hornoměcholupská proběhla další škola „NANEČISTO“. Tentokrát pracovaly děti s paní učitelkou ze školy přímo ve třídě. Opakovaly si barvy, ukazovaly, jak už umí počítat a jaká znají písmena. Seznámily se také s prostředím třídy.

I v naší školce proběhl masopustní rej plný zábavných úkolů a hudby za přítomnosti masek. Přišly princezny, různá zvířátka, hrdinové, klauni, indián i vodník. Stále pokračujeme v programu Maxík, mladší děti trénují v programu „Předmaxík“. Modelujeme, zpíváme, učíme se nové básničky. Tento rok se budeme opět účastnit projektu „Požární ochrana očima dětí a mládeže“, kterou pořádá Sdružení hasičů hl. m. Prahy. Děti s radostí malovaly, jak si představují práci v tomto povolání.

Navštívilo nás divadélko Kos s Černobílou pohádkou. I nadále pokračujeme v projektu se Sokolem do života, děti pilně cvičí a pak lepí samolepky do svých sešitů.

Dominika Kundrátová    28.02.2023


Kateřina Brantová    28.02.2023
Lenka Matúšková    27.02.2023

Dobrý den, 

zasíláme odkaz na fotografie z ledna.Eliška Bláhová    05.02.2023
Romana Nechvátalová    02.02.2023
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace