ZÁŘÍ v Kuřátku

První týdny v naší třídě jsou za námi.

Děti se seznámily s novými kamarády a také s třídními pravidly.

První dny patřily vzpomínkám na prožité prázdniny. Děti měly možnost donést fotografie a suvenýry z prázdnin.

Nástěnky se začínají plnit výrobky, pracemi dětí a také již vypracovanými úkoly. Každý den se věnujeme skupinovým logopedickým cvičením, přihlášené děti dochází na kurzy plavání.

Děti se seznámily s programem „Maxík“ i „Předmaxík“ a již pilně trénujeme. Všestranně se rozvíjíme a věnujeme předškolní přípravě. Naše aktuální básničky a písničky týdne si můžete prohlédnout na třídní nástěnce v šatně.

V rámci kulturních akcí měly děti možnost vyzkoušet si různá řemesla (zedníka, elektrikáře a hrnčíře) – vzdělávací program PolyTechBus. Také k nám přijel kouzelník s pejskem se svým představením.

Vnímáme barvy podzimu a těšíme se ze stále pěkného počasí, díky kterému můžeme aktivně trávit čas na naší školní zahradě.

Děkujeme za perfektní spolupráci a materiály.