BŘEZEN v Kuřátkách

Březen v Kuřátku byl opět plný vzdělávacích aktivit. Nadále pokračuje Maxík a Elkonin. Děti už se učí hláskovat slova a moc jim to jde. Jsou to šikulky.

Probíhají tréninky na květen, kdy vypukne MS v hokeji. S dětmi se už těšíme, až budeme fandit Česku, tak si čekání krátíme hokejem na zahradě.

V březnu jsme slavili Tomáškův svátek a narozeniny.

Stále chodíme do tělocvičny, kde mimo Sokolíka trénujeme stabilitu a balanc na nových skákacích míčích, klouzačce a trampolíně. Děti tělocvična moc baví.

Ve školce proběhla také akce Líhnutí kuřátek. Dozvěděli jsme se plno nových informací a jako bonus jsme si chovali den vylíhnutá kuřátka.

Na zahrádce jsme na Velikonoce vyseli osení do našich minizahrádek a zvelebujeme si postupně naše Bistro U Kuřátek.

Kuřátka se účastní výtvarné čarodějnické soutěže. Obrázky už jsou k nahlédnutí, a hlavně k hlasování v OC VIVO Hostivař před Albertem, tak nezapomeňte do 30.4. se zastavit a hlasovat pro tu nejkrásnější čarodějnici. :) Samozřejmě řekněte babičkám, dědečkům, tetám, … :D

Těšíme se, co přinese duben

Krásný slunečný den