LEDEN v Kuřátkách

Začátek ledna se nesl ve znamení vzpomínek na oslavu začátku nového roku a Štědrý den. Ježíšek na nás nezapomněl ani ve školce a přinesl dárečky do třídy i do tělocvičny. Velkou radost udělal našim stavitelům novými cihličkami na velké stavby i dalšími dárečky. V tělocvičně na nás pak čekalo překvapení v podobě nových skákacích balónů, klouzačky, branek, podložek, masážních pomůcek a dalších hraček na zahradu i do tělocvičny, a navíc velký skákací hrad.

Děti si do školky mohly přinést svou oblíbenou hračku a ukázat ji kamarádům. Opět na nás čekala samoobslužná svačinka. Počasí přálo i hrátkám se sněhem. V rámci projektu s DPS Janovská „Mezi námi“ některé děti navštívily babičky a dědečky a dále v rámci projektu „Senioři staví dětem“ si děti vyzkoušely polytechnickou výchovu s kostkami lega.

Také nás navštívilo divadélko s preventivním programem zaměřeným na užívání elektroniky. Naši plavci zakončili plavecký kurz, seznámili jsme se s tradicí Tří králů a proč je tak důležité přemýšlet, co dělají zvířátka v zimě.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace