KUŘÁTKA - červen

Začátek měsíce jsme oslavili „Dnem dětí“. Na školní zahradě si děti užily stanoviště plná různých zábavných úkolů. Některé děti si vyzkoušely přespání ve školce. Vlak je odvezl až do kouzelnické školy v Bradavicích. Celý červen se nesl v duchu těšení se na výlet, vystoupení předškoláků a na prázdniny. Podařilo se nám také zjistit, jak fungují dobrovolní hasiči v Horních Měcholupech. Obzvlášť zajímavá byla prohlídka hasičských aut, jejich vybavení a v neposlední řadě i zázemí hasičů včetně prohlídky pohárů a diplomů. Děti se také poctivě staraly o své záhonky a pečovaly o jejich plody. Zalévání přineslo zralé a moc dobré vlastní vypěstované jahody. V závěru měsíce proběhlo dětmi dlouho očekávané rozloučení s předškoláky. Odměnou za jejich přípravu a výkon bylo překvapení v podobě skákacích hradů a dobrot z domova na školní zahradě.

Vážení a milí rodiče, moc Vám všem děkujeme za spolupráci v tomto školním roce. Přejeme budoucím školákům úspěšný vstup do další etapy jejich života. Všem Vám přejeme pohodové prázdniny a těšíme se v září na Vaše děti.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace