Beruška

Kuřátko

Jarmila Szábová    24.05.2022
Gabriela Tvrdková    20.05.2022

dnes jsme s dětmi navštívily Pěnkavův mlýn v Takoníně. Děti si užily pohádkové dopoledne plné zábavy, kterým je provedl dvorní šašek. V odkazu níže se můžete podívat na fotografie. S pozdravem paní učitelky

Markéta Havlová    17.05.2022
Michaela Radlová    17.05.2022
Michaela Radlová    16.05.2022

včera se naše MŠ zúčastnila olympiády v ZŠ Hornoměcholupská. Celkově jsme se umístili na krásném 7. místě, s jednou zlatou medailí za hod do dálky a to neuvěřitelných 18,13 m. Soutěžní dopoledne jsme si náramně užili a posíláme odkaz s pár fotkami  -

S pozdravem paní učitelky

Markéta Havlová    13.05.2022
Lenka Matúšková    12.05.2022

Tak nám začalo jaro. V měsíci duben jsme s dětmi navštívili zámek Berchtold, kde jsme si užili plno legrace. Pohádkovou říši, minizoo, dopravní hřiště, miniatury hradu a zámku, naučná stezka, oběd v zámecké restauraci, ale největší úspěch mělo bezpochyby peklo.

Naše školka se také zúčastnila velikonoční výzvy s názvem Neposedná kuřátka 2022. Zástupci školky nemohli být nikdo jiný než třída Kuřátka.

Na Velikonoce jsme s dětmi seli osení a připravovali vajíčka. Také celá školka uspořádala pašijový týden. Jeden den jsme byli všichni žlutí, druhý den modří, největší úspěch měl ovšem bláznivý den, kde děti měly punčochy na hlavě apod. Ten den jsme také měli společné bubnování, které bylo slyšet všude v okolí, takže jsi s námi tento jedinečný den užili i sousedé. Kluci i holčičky pak koledovali u paní učitelek.

Na závěr dubna jsme si užili celý čarodějnický týden, který byl završen čarodějnickou školou s názvem Kuřátkovice. Děti dostali vysvědčení a odlétly zpět domů.

Dominika Kundrátová    02.05.2022
Jarmila Szábová    01.05.2022

tak takhle skvěle jsme se měli na výletě... :)

Dominika Kundrátová    22.04.2022