DUBEN v Kuřátkách

Tak nám začalo jaro. V měsíci duben jsme s dětmi navštívili zámek Berchtold, kde jsme si užili plno legrace. Pohádkovou říši, minizoo, dopravní hřiště, miniatury hradu a zámku, naučná stezka, oběd v zámecké restauraci, ale největší úspěch mělo bezpochyby peklo.

Naše školka se také zúčastnila velikonoční výzvy s názvem Neposedná kuřátka 2022. Zástupci školky nemohli být nikdo jiný než třída Kuřátka.

Na Velikonoce jsme s dětmi seli osení a připravovali vajíčka. Také celá školka uspořádala pašijový týden. Jeden den jsme byli všichni žlutí, druhý den modří, největší úspěch měl ovšem bláznivý den, kde děti měly punčochy na hlavě apod. Ten den jsme také měli společné bubnování, které bylo slyšet všude v okolí, takže jsi s námi tento jedinečný den užili i sousedé. Kluci i holčičky pak koledovali u paní učitelek.

Na závěr dubna jsme si užili celý čarodějnický týden, který byl završen čarodějnickou školou s názvem Kuřátkovice. Děti dostali vysvědčení a odlétly zpět domů.