Časová organizace vyučování

6:30 - 7:00 třída Rybička

7:00 - 16:00 třída Motýlci

16:00 - 17:00 třída Rybička

Třídu najdete v žlutém pavilonu

motylci@mshorolezecka.cz

ve dnech 13.10. a 14.10.2022 navštíví předškoláci dopravní hřiště při Základní škole Veronské náměstí.

Zasíláme vám informace k organizaci.

13.10.2022 - třída Ještěrka svačina v 8.00 hodin, třída Kuřátko svačina v 9.00hodin

14.10. 2022 třída Motýlek svačina v 8.00 hodin, třída Kuřátko svačina v 9.00hodin

S sebou: helma na kolo, batoh s pitím

Tato akce je bezplatná.

Návrat na oběd.

Gabriela Tvrdková    11.10.2022

zveme vás na společnou akci pro předškoláky, která se bude konat 11.10.2022 od 16.00 hodin na zahradě mateřské školy.

Pro děti budou připravena stanoviště plné her a zábavních úkolů na téma ,,Země světa".

Tato akce se koná ve spolupráci s nestátní neziskovou organizací - InBáze z.s.

Těšíme se na vás

Gabriela Tvrdková    04.10.2022

V září jsme se věnovali nejvíce seznamování a utužování kolektivu. Prvního září jsme se spoutali “pavučinou přátelství” a doufáme že nám to vydrží po celý rok.

První týden jsme odstartovali plaveckým výcvikem a seznamováním s novým prostředím a pravidly společného soužití ve třídě.

Následující dny se nesly v duchu vzpomínání na prázdniny. Děti báječně spolupracovaly a předvedly svoje fotografie a suvenýry z prázdnin. Společně jsme vytvořili vzpomínkovou nástěnku.

Pomalu se začínáme věnovat plnění samostatných úkolů a předškolní přípravě.

Děti také velmi zaujala práce s projektorem Magic box-program o seznamování, přátelství a emocích.

Velmi nás pobavilo divadlo “Plecha a Neplecha v lese.”

Poslední dny vítáme přicházející podzim a společně si užíváme jeho krásu při procházkách v lesoparku a tvoření.

Společně zkoumáme chutě, tvary a barvy podzimních plodů. Moc nás bavila výroba loutek a dramatizace pohádky “O řepě”.

Lenka Matúšková    29.09.2022
Lenka Matúšková    23.06.2022
Lenka Matúšková    17.06.2022

7.6.2022 jdeme s dětmi na výlet do Toulcova dvora v Hostivaři.

Máme objednaný výukový program “JAKO VČELKY V ÚLE”

-sraz nejpozději do 7:40hod. ve školce

-návrat okolo 14-15 hodin(dáme vědět v aplikaci, že se vracíme)

-cena: 200kč ( vstup, program, oběd a moučníček)-v případě absence se vrací celá částka

-s sebou: vhodné oblečení a obuv dle počasí, případně pláštěnka, malý batoh s pitím a dopolední svačinkou a třeba pro jistotu na odpoledne nějaká sušenka nebo kapsička,…(celodenní strava v MŠ odhlášena)

-děkujeme za včasnou úhradu ve třídě, nelze platit v den výletu

-prosíme, jdeme pěšky, cesta je poměrně náročná a půjdeme na čas, zvažte fyzickou připravenost dětí, případně se spolu domluvíme.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na výlet !

Lenka Matúšková    25.05.2022
Lenka Matúšková    12.05.2022