Motýlci-listopad

Listopad jsme odstartovali povídáním o čase a aktivitách v průběhu dne. Děti si rády povídají o narozeninách a řeší, kdy je budou mít. Proto jsme si společně vytvořili narozeninovník a budeme mít ve všem přehled.

Následující dny se nesly v duchu legendy sv.Martina. Učili jsme se kreslit koně a pracovat s inkoustem, jezdili na papírovém koni, modelovali rohlíky a při cvičení jsme se inspirovali Martinovou jízdou.

Odpolední odpočinek nám každý týden zpříjemňuje čtecí babička Maruška. Děti se na čtení a povídání s ní velmi těší.

Také pondělní plavání je pro nás vždy výjimečnou aktivitou. Děti se nebojí potápět, skákat ze skokánku i jezdit na klouzačce.

Poslední dva týdny se zabýváme lidským tělem, měříme a vážíme se, obkreslujeme se a společně lepíme a tvoříme model postavy. Pracujeme s interaktivním programem “Lidské tělo”. Dramatizujeme scénky z nemocnice, dáváme první pomoc plyšákům. Velmi nás také pobavilo divadlo “Krmit skřítky povoleno”.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace