Třída Motýlci

6:30 - 7:00 třída Rybička

7:00 - 16:00 třída Motýlci

16:00 - 17:00 třída Rybička

Třídu najdete v žlutém pavilonu

motylci@mshorolezecka.cz

Lenka Matúšková    27.03.2024
Lenka Matúšková    29.02.2024
Lenka Matúšková    27.02.2024
Lenka Matúšková    22.02.2024

První měsíc v roce jsme vítali nový rok, společně tvořili PF a děti velmi pěkně představily dárky, které dostaly pod stromeček.

Připomněli jsme si také tříkrálovou tradici, kdy nás motiv světla a korunky provázel nejen při tvoření (vyšívání korunek), ale také i při tréninku znalostí v rámci předškolní přípravy i při cvičení (světýlková jóga, překážková dráha,…).

Povídali jsme si i o zvířatech a jejich způsobu trávení zimy, orientovali se v prostoru pomocí zvířecích stop,…

Děti mají spoustu znalostí o životě v zemích sněhu a ledu a také o živočiších, kteří v těchto oblastech žijí. Na základě toho jsme společně stavěli a tvořili ledové země všeho druhu.

Některé děti navštívily domov seniorů, kde všichni zažili hodinu s prvky muzikoterapie.

Také jsme se poučili, jak netrávit mnoho času u počítačů u edukačního programu “Tiše, ať se nevzbudí”.

Sněhu a ledu jsme si zatím užili jen trošku, takže doufáme , že v únoru se na nás štěstí usměje více.

Lenka Matúšková    06.02.2024

Dnes děti absolvovaly preventivní program, který upozorňuje na škodlivost trávení volného času u počítače.

Lenka Matúšková    15.01.2024

Máme za sebou nejkrásnější měsíc v roce plný dojemných vystoupení v Toulcově dvoře, Motýlci zahráli pro rodiče a v místním domově seniorů krásné divadelní představení “Vánoční příběh”. Prožili jsme společně sváteční chvíle s nadílkou a svátečním stolováním a na závěr jsme si zatančili při programu “Roztančená školka”. Teď už se jen těšíme, co nám přinese nový rok.

Lenka Matúšková    15.01.2024

Život v MOTÝLCÍCH