Leden v Ještěrce

První měsíc nového roku je za námi.

Na začátku měsíce nás čekala spousta vyprávění, kdy jsme si sdělovali všechny zážitky a dojmy z vánočních svátků a štědrovečerní nadílky. V tomto měsíci jsme se seznámili s trojicí králů - Kašparovi, Melicharovi a Baltazarovi, vnímali krásu a kouzlo zimy, poznávali ptáčky v krmítku i zvířátka u krmelce, učili se o naší krásné republice i samotné Praze. V lednu jsme se také dozvěděli, co se nám stane s myšlenkami a nápady, když budeme neustále koukat na televizi nebo do počítače. A po pětiměsíční dřině jsme úspěšně zakončili plavecký výcvik.

https://photos.app.goo.gl/XD97x6qyLycEBGxd6

Amálka a Eliška 


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace