Motýlci-jak jsme se seznamovali s hladovou housenkou

V září jsme se postupně začali poznávat a učili se spolupracovat v jedné třídě.

K tomu nám od začátku velmi pomáhá náš třídní kamarád, maskot, tuze hladová housenka, se kterou se budeme setkávat po celý rok.

Děti velmi zaujala, rády s ní spolupracují a znají celý její příběh (viz galerie níže).

Všichni se velmi pilně zapojili do veškerých vzdělávacích aktivit, rádi tvoří, cvičí, tančí, chodí ven, zpívají hrají si a postupně se začínají připravovat na znalosti a dovednosti, které se budou hodit k zápisu a posléze i do školy.

V září jsme také přivítali čtecí babičku Marušku a opět odstartovali sportovní program “Se sokolem do života”, slavili narozeniny a chodíme velmi rádi na kurzy plavání.