Ještěrky v září

Září v ještěrkách je za námi. Děti se seznámily a přivítaly jsme nové kamarády. Děti se učí dodržovat "ještěrková" pravidla. Učíme se správně držet tužku , nůžky a děláme různá grafomotorická cvičení a snažíme se věnovat předškolní výchově. Ve školce proběhlo představení "Kouzelník a pes" , které se dětem moc líbilo. Děti navštívily lesopark a tyto výlety do lesoparku budeme absolvovat častěji. Děti se hezky zapojily do úpravy ještěrkového "záhonku" . Tato činnost se dětem moc líbila a děti byly při úpravách k nezastavení :) Děti si také moc užily vzdělávací program PolyTechBus , kde si vyzkoušely tři různá řemesla (zedník, elektrikář a hrnčíř). Konec měsíce jsme zakončili výletem do zábavního centra Toboga , kde se nám všem moc líbilo a děti byly plné zážitků. Máme za sebou různá témata při kterých děti hezky spolupracují a mají velikou radost z nových poznatků, výrobků, písní a básní.