KUŘÁTKA - březen

Březen jsme zahájili výrobou záložek do knížek. Celý tento měsíc jsme totiž věnovali knížkám. Březen byl Měsíc knihy. V rámci tohoto tématu jsme s dětmi navštívili místní knihovnu, kde se děti mimo jiné dozvěděly, co dělat proto, aby se mohly i ony stát malými čtenáři knihovny.

Kuřátka také byla potěšit babičky a dědečky s DPS Janovská, kde zazpívala a za celou školku od ostatních dětí předala babičkám květiny a zápichy do kytiček.

Ve školce nás navštívila zvířátka. Děti viděly živé zvířátka jako morčátka, slípky, želvu, hada, holoubka a mnoho dalších. Dozvěděly se co jí, jak se chovají a všechny si je mohly pohladit.

I nadále pokračujeme v Maxíkovi a Předmaxíkovi. Děti jsou velmi šikovné. Každý týden se i sami za tuto práci zhodnotí.

Také jsme tento měsíc slavili. Tentokrát narozeniny Verunky. Stále pokračujeme v programu Sokolíka v tělocvičně a děti si užívají při cvičení velkého padáku.

Pomalu se připravujeme na Velikonoce, takže jsme zaseli osení, tvoříme výzdobu třídy a uklízíme zahradu a terasy po zimním spánku.

Těšíme se na další měsíc, co hezkého a zábavného nám přinese