Září je za námi

První týdny v naší třídě jsou za námi. Přivítali jsme nové kamarády, vzpomínáme na naše školáky, někoho už potrápila první nemoc a najednou je konec měsíce. Děti pilně trénují své pusinky, uši i zrak při každodenních logopedických chvilkách, učí se orientovat se v prostoru i na ploše. Také obkreslují, stříhají, lepí, malují temperami, tuší i vodovkami a provádí uvolňovací grafomotorická cvičení. Mají za sebou první vycházky i cvičení v tělocvičně. Při ranních cvičeních jsou oblíbené různé pohybové hry a zapojujeme i protahovací cviky s prvky jógy pro děti. Máme za sebou první vycházky po okolí školky i vzpomínky na prázdniny a učení se básniček a písniček. Když je hezky užíváme si hraní na školní zahradě. Úterní dopoledne patří individuální logopedii s paní logopedkou. Děkujeme všem rodičům za dobrůtky pro Edwinka i za zapůjčení fotografií z prázdnin. Příští týden se už můžete těšit na odkaz na fotografie Vašich a našich Kuřátek.