Beruška

Motýlci

Ještěrka

Kuřátko

Vážení rodiče, moc děkujeme za spolupráci, dnešní den si děti opravdu užily...

Jarmila Szábová    21.03.2022

Minulý týden si děti poměřily síly při akci “Sazka olympijský víceboj” při disciplínách:

1)člunkový běh

2)hluboký předklon

3)skok z místa

4)poskoky snožmo do stran

5)chytání míče

Na konci školního roku si ověříme zlepšení v jednotlivých disciplínách. Děti byly velmi šikovné a hodně se snažily.

Lenka Matúšková    20.03.2022
Lenka Matúšková    03.03.2022

Milé děti, milí rodiče,

posíláme Vám fotografie aktivit z února.

Romana Nechvátalová    02.03.2022

V měsíci únoru se děti seznámily s dalším využitím polytechnické stavebnice. Užily jsme si olympiádu se zahajovacím ceremoniálem i závěrečným předáním medailí. Nevidím, neslyším, i to si děti v tomto měsíci vyzkoušely v rámci tématu "Naše smysly". Děti moc bavila práce s robotickou včelou. Nezapomněly jsme ani na Valentýn. Děti si vyrobily své Valentýnky. Na Strom pohádek jsme tento měsíc přilepily dva nové lístky. Navštívilo nás divadélko s představením Princezna Čokoláda. Společně jsme si připomněli tradice masopustního průvodu a masek. Užily jsme si tak dopoledne plné zábavy a ochutnávky masopustních koblížků, které děti samy upekly. Také jsme se v rámci dentální hygieny seznámily s tím, jak správně pečovat o svůj chrup i kartáček na zuby. Do třídy se nám konečně po nemoci vrátil již ve zdraví náš věrný kamarád Edwínek.

Dominika Kundrátová    28.02.2022

Masopustní týden v Beruškách.

Kateřina Brantová    25.02.2022

Dnes jsme si užily krásné dopoledne s divadelním představením o princezně Čokoládě.

Markéta Havlová    21.02.2022