Ředitelna

naše školka funguje na novém administrativním a komunikačním systému - aplikaci "Twigsee": www.twigsee.com.

Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně máme převedenou do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také tímto sjednocujeme a zpřehledňujeme způsoby komunikace s rodiči.

Třídy nevyužívají jiné komunikační cesty a vy nemusíte důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Dostanete e-mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe.
Další výhodou je omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit.

Žádáme vás, abyste si zajistili přístup. Společnost Twigsee je připravena na vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com. V případě provozu školky se můžete obracet na koordinátora IT školy (kundratova@mshorolezecka.cz).
Postup

Během nadcházejících dnů Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.

Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů. Ten prosím vyplňte - vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil

Celý proces spuštění a orientace v samotné aplikaci je vysvětlený v tomto krátkém videu.

Doufáme, že vám bude nový systém "vidět svou ratolest" vyhovovat a budeme si společně blíž.

V případě, že vám e-mail nebo některé z uvedených formulářů nepřišel, zkontrolujte prosím nejdříve nevyžádanou poštu, hromadné nebo spam. Kdyby e-mail jste stále nenašli, kontaktujte paní učitelku Domču (kundratova@mshorolezecka.cz)

Gabriela Tvrdková    19.07.2022

Vážení rodiče nově přijatých dětí,

dne 23.6. 2022 od 16.00 hodin vás zveme na informativní schůzku, která se bude konat ve třídě Motýl (vedle ředitelny).

Těšíme se na vás.

Gabriela Tvrdková    31.05.2022

Milé děti,

v pondělí 21.2. nás dopoledne čeká divadelní představení O princezně Čokoládě.

Princezna už se na vás moc těší!!!

Gabriela Tvrdková    18.02.2022

Upozorňujeme rodiče, že omlouvání a nahlašování dětí k docházce bude nyní nově probíhat pouze přes aplikaci Twigsee. Zákonný zástupce může své dítě omluvit do 8,00 hodin aktuálního dne z celodenní nebo půldenní docházky (po obědě).

Paní učitelky již v aplikaci nemohou provádět žádné změny.

Nezapomeňte prosím před začátkem školního roku v aplikaci označit, zda Vaše dítě půjde první dny po obědě domů.

Děkujeme za spolupráci.

Gabriela Tvrdková    27.08.2021

naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém - aplikaci "Twigsee": www.twigsee.com. Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také chceme sjednotit a zpřehlednit způsoby komunikace s rodiči. Třídy nadále nebudou využívat jiné komunikační cesty a vy nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Aplikace bude spuštěna 1.8. a od 1.9.2021 nahradí předešlé formy. Dostanete mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe.

Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit. Od září už nebude možné jinak omluvy zasílat ani vyřizovat.

Postup

Gabriela Tvrdková    15.07.2021

posílali jsme pomocí Mobilního rozhlasu PF naší školky s písničkou, kterou nazpívaly děti. Komu by tento e-mail nedorazil, určitě nás kontaktujte.

Hezké svátky

Gabriela Tvrdková    23.12.2020

Vážení rodiče, milé děti,

jsme moc rádi a vážíme si Vaší pomoci ZOO. Tato akce se moc vydařila  nasbíralo se opravdu hodně dobrot pro zvířátka. V této nelehké době se opravdu hodí každá pomoc a ta naše byla velká, že se nám ani skoro do auta nevešla.

Ještě jedno DĚKUJEME!!!!

Gabriela Tvrdková    01.12.2020

Nový školní rok začíná v úterý 1. 9. 2020. Provoz mateřské školy je od 6:30 do 17 hodin. V případě, že budou prodloužena hygienická opatření, vzhledem ke COVID – 19, může být provozní doba upravena.
V úterý 1.9.  budou od 6:30 otevřeny všechny třídy. Od středy 2. 9. se budou všechny děti v době od 6:30 – 7:00 scházet ve třídě Rybička, odkud si je paní učitelky budou převádět do svých tříd.
Seznamy dětí budou od 1. 9. na vstupních dveřích, s ohledem na GDPR není možné je jiným způsobem zveřejnit.
S sebou: podepsanou láhev s pitím (na ven), látkový pytel do šatny s náhradním oblečením, boty na přezutí (ne pantofle), vhodné oblečení na zahradu a pyžamo. Prosíme všechny věci dětem podepište.
Třídní schůzky proběhnou dne 3.9.2020 od 17,00 ve kmenových třídách. Pokud možno bez dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci v interiérech MŠ používejte roušky (netýká se zapsaných dětí).
Rodičům doporučujeme, v rámci adaptace nových dětí, vyzvedávat děti první dva týdny po obědě (12:30 – 13:00).

Přejeme Vašim dětem příjemné chvíle s novými kamarády, Vám hodně trpělivosti, pohody a porozumění při jejich prvním důležitém vykročení. Pěkný školní rok!

Gabriela Tvrdková    28.08.2020
Gabriela Tvrdková    19.08.2020