ČERVEN v Kuřátkách

Celý červen se nesl v duchu těšení se na vystoupení předškoláků a na prázdniny. Děti také absolvovaly minikurz první pomoci, zopakovaly si důležitá telefonní čísla a jak se zachovat, pokud je někdo v ohrožení života. Měly možnost vyzkoušet si na záchranu osoby v bezvědomí, staraly se o záhonky a rostlinky v nich, rozloučily se s loutkami v programu Elkonin, zhodnotily také své pokroky v programu Maxík, Předmaxík a v neposlední řadě také v programu se Sokolem do života. Některé děti přinesly na ukázku své školní batohy. V závěru měsíce proběhlo dětmi dlouho očekávané rozloučení s předškoláky. Odměnou za jejich přípravu a výkon bylo překvapení v podobě skákacích hradů a dobrot z domova na školní zahradě.

Vážení a milí rodiče, moc Vám děkujeme za spolupráci v tomto školním roce. Přejeme budoucím školákům úspěšný vstup do další etapy jejich života. Všem Vám přejeme pohodové prázdniny a těšíme se na Vás v září.

Vaše paní učitelky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace