Ještěrky v květnu

Ten čas ale letí, že? Začal nám už červen, poslední měsíc školního roku. Než se ale do něj zcela ponoříme, přichází čas na shrnutí května. 

Na začátku měsíce jsme vycestovali až do dalekého vesmíru, kde jsme se naučili spoustu věcí nejen o planetách, ale i hvězdách či měsících. Po té jsme se ale vrátili pevnýma nohama zpět na zem, abychom oslavili svátek našich maminek. V dalším týdnu jsme objevovali život nejen na louce, ale i na zahradě a v našem třídním záhonku. Také jsme se ponořili do hlubin mořského světa a květen jsme zakončili povídáním o dětech z celého světa. 

Květen nám ale nabídl i mnoho aktivit, kdy jsme společně s Vámi oslavili na naší zahradě Den rodiny, děti si mohli v místní ZUŠce vyzkoušet všechny umělecké obory a v neposlední řadě jsme byli na úžasné návštěvě u hasičů ve Strašnicích, která byla pro všechny velkým zážitkem. Na konci května jsme také oslavili svátek našich dětí, kdy jsme si užili velmi krásné dopoledne v lesoparku. 

A nyní nezbývá než si užít poslední měsíc školního roku. Pro některé to však bude úplně poslední měsíc ve školce. Tak snad bude stát za to. 

Vaše JeštěrkyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace