Informace pro začátek nového školního roku

Nový školní rok začíná v úterý 1. 9. 2020. Provoz mateřské školy je od 6:30 do 17 hodin. V případě, že budou prodloužena hygienická opatření, vzhledem ke COVID – 19, může být provozní doba upravena.
V úterý 1.9.  budou od 6:30 otevřeny všechny třídy. Od středy 2. 9. se budou všechny děti v době od 6:30 – 7:00 scházet ve třídě Rybička, odkud si je paní učitelky budou převádět do svých tříd.
Seznamy dětí budou od 1. 9. na vstupních dveřích, s ohledem na GDPR není možné je jiným způsobem zveřejnit.
S sebou: podepsanou láhev s pitím (na ven), látkový pytel do šatny s náhradním oblečením, boty na přezutí (ne pantofle), vhodné oblečení na zahradu a pyžamo. Prosíme všechny věci dětem podepište.
Třídní schůzky proběhnou dne 3.9.2020 od 17,00 ve kmenových třídách. Pokud možno bez dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci v interiérech MŠ používejte roušky (netýká se zapsaných dětí).
Rodičům doporučujeme, v rámci adaptace nových dětí, vyzvedávat děti první dva týdny po obědě (12:30 – 13:00).

Přejeme Vašim dětem příjemné chvíle s novými kamarády, Vám hodně trpělivosti, pohody a porozumění při jejich prvním důležitém vykročení. Pěkný školní rok!