KUŘÁTKA - únor

V únoru si naše děti vyzkoušely, jaké to je být už téměř školák. Ve spolupráci se ZŠ Hornoměcholupská proběhla další škola „NANEČISTO“. Tentokrát pracovaly děti s paní učitelkou ze školy přímo ve třídě. Opakovaly si barvy, ukazovaly, jak už umí počítat a jaká znají písmena. Seznámily se také s prostředím třídy.

I v naší školce proběhl masopustní rej plný zábavných úkolů a hudby za přítomnosti masek. Přišly princezny, různá zvířátka, hrdinové, klauni, indián i vodník. Stále pokračujeme v programu Maxík, mladší děti trénují v programu „Předmaxík“. Modelujeme, zpíváme, učíme se nové básničky. Tento rok se budeme opět účastnit projektu „Požární ochrana očima dětí a mládeže“, kterou pořádá Sdružení hasičů hl. m. Prahy. Děti s radostí malovaly, jak si představují práci v tomto povolání.

Navštívilo nás divadélko Kos s Černobílou pohádkou. I nadále pokračujeme v projektu se Sokolem do života, děti pilně cvičí a pak lepí samolepky do svých sešitů.