DŮLEŽITÉ pro NOVÉ děti

Milí rodiče,

naše školka funguje na novém administrativním a komunikačním systému - aplikaci "Twigsee": www.twigsee.com.

Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně máme převedenou do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také tímto sjednocujeme a zpřehledňujeme způsoby komunikace s rodiči.

Třídy nevyužívají jiné komunikační cesty a vy nemusíte důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Dostanete e-mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe.
Další výhodou je omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit. 

Žádáme vás, abyste si zajistili přístup. Společnost Twigsee je připravena na vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com. V případě provozu školky se můžete obracet na koordinátora IT školy (kundratova@mshorolezecka.cz).
Postup

Během nadcházejících dnů Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.

Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů. Ten prosím vyplňte - vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil

Celý proces spuštění a orientace v samotné aplikaci je vysvětlený v tomto krátkém videu.

Doufáme, že vám bude nový systém "vidět svou ratolest" vyhovovat a budeme si společně blíž.

V případě, že vám e-mail nebo některé z uvedených formulářů nepřišel, zkontrolujte prosím nejdříve nevyžádanou poštu, hromadné nebo spam. Kdyby e-mail jste stále nenašli, kontaktujte paní učitelku Domču (kundratova@mshorolezecka.cz)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace