ČERVEN v Kuřátkách

Měsíc červen se nesl ve znamení oslav Dne dětí, v naší školce proběhl zábavně naučný program "Mobilní planetárium". Pro děti bylo připraveno také dopoledne plné her a zábavných úkolů na naší zahradě s tématem "Z pohádky do pohádky". Děti si tak osvěžily v paměti názvy klasických českých pohádek, ale i těch současných.

Sledovali jsme vypouštění motýlů z motýlích zahrádek. I nadále jsme se starali o naše třídní zvířátka - morčátko i žížaly, pečovali jsme také o školní záhonky, jejichž plody jsme pak po celý červen měli možnost ochutnávat.

Děti poctivě celý rok cvičily a v rámci celoročního projektu "Se sokolem do života" obdržely z České obce Sokolské diplom a dárečky na památku.

Dlouho jsme pilně trénovali na vystoupení pro naše predškoláky. Po jejich slavnostním pasování na budoucí školáky už mohla začít zábava na skákacích hradech, focení ve fotokoutku i prohlídka fotografií s tématikou "Čím budu až vyrostu" a v neposlední řadě také ochutnávání dobrot, které jste dětmi na tuto akci přinesli. Další den jsme si pak ještě mohli udělat společný piknik.

Vážení rodiče dovolte nám touto cestou poděkovat za spolupráci během celého školního roku, popřát vám krásné prázdniny. S těmi se kterými se již neuvidíme přejeme úspěšný vstup do školního roku a na ostatní Kuřátka se moc těšíme v září.

Vaše paní učitelky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace