ÚNOR v Kuřátkách

V měsíci únoru se děti seznámily s dalším využitím polytechnické stavebnice. Užily jsme si olympiádu se zahajovacím ceremoniálem i závěrečným předáním medailí. Nevidím, neslyším, i to si děti v tomto měsíci vyzkoušely v rámci tématu "Naše smysly". Děti moc bavila práce s robotickou včelou. Nezapomněly jsme ani na Valentýn. Děti si vyrobily své Valentýnky. Na Strom pohádek jsme tento měsíc přilepily dva nové lístky. Navštívilo nás divadélko s představením Princezna Čokoláda. Společně jsme si připomněli tradice masopustního průvodu a masek. Užily jsme si tak dopoledne plné zábavy a ochutnávky masopustních koblížků, které děti samy upekly. Také jsme se v rámci dentální hygieny seznámily s tím, jak správně pečovat o svůj chrup i kartáček na zuby. Do třídy se nám konečně po nemoci vrátil již ve zdraví náš věrný kamarád Edwínek.