Motýlci-exkurze do zaměstnání rodičů-plavecký bazén Praha 11

Dobrý den milí rodiče, pořádáme exkurzi do zaměstnání rodičů-plavecký bazén a vodní svět Praha 11.

Exkurze zahrnuje plavání v bazénu, prohlídku technického zázemí a úpravu vody, ukázku práce plavčíka a instruktorky.

Datum: čtvrtek 16.září 2021

Cena: 120Kč (cena zahrnuje snížené vstupné do bazénu a dopravu autobusem pro školky)

Sraz: v MŠ nejpozději do 8:10 hodin, návrat na oběd

-prosíme, ať se v tento den děti vydatně nasnídají, svačit budou až po koupání!

- svačina bude zajištěna z MŠ (vánočka+hruška, rybí pomazánku, která je uvedena na čtvrtek v jídelníčku, dostanou děti odpoledne)

S sebou: batoh, netekoucí pití, igelitový pytel na mokré plavky do batohu,osušku, plavky, pokud máte- koupací čepici (děvčatům prosíme stáhněte vlasy do copu nebo vyčešte do drdolu).

-všechny děti dostanou ochranné plavecké pásy a rukávky, které nám zapůjčí v bazénu

-na bezpečnost dětí bude dohlížet kvalifikovaný personál ( plavčík, instruktorka), ve vodě s dětmi budou také tři paní učitelky

-do bazénu není povolen vstup s oparem nebo bradavicemi

-moc prosíme o uhrazení celé částky co nejdříve, abychom mohli exkurzi uskutečnit

-v případě omluvené absence bude vráceno vstupné

MOC DĚKUJEME !!! mamince Adélky za nabídku návštěvy v bazénu a skvělou spolupráci a organizaci!!!

Moc se s dětmi na první výlet těšíme, pěkný víkend přejí paní učitelky z Motýlků