Začátek školního roku 2021

nový školní rok začíná ve středu 1. 9. 2021. Provoz mateřské školy je od 6:30 do 17.00 hodin.

Ve středu 1.9. 2021 budou od 6:30 hodin otevřeny všechny třídy. Od čtvrtka 2. 9. 2021 se budou všechny děti v době od 6:30 – 7:00 hodin scházet ve třídě Rybička, odkud si je paní učitelky budou převádět do svých tříd.

Seznamy dětí budou od 1. 9. 2021 na vstupních dveřích.

S sebou: podepsanou láhev s pitím (na ven), látkový pytel do šatny s náhradním oblečením, boty na přezutí (ne pantofle), vhodné oblečení na zahradu a pyžamo. Prosíme všechny věci dětem podepište.

Třídní schůzky proběhnou dne 2.9. 2021 od 17,00 hodin podle počasí v kmenových třídách nebo na zahradě. Pokud možno bez dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci v interiérech MŠ používejte respirátory (netýká se zapsaných dětí).

Rodičům doporučujeme, v rámci adaptace nových dětí, vyzvedávat děti první dva týdny po obědě (12:30 – 13:00).

Přejeme Vašim dětem příjemné chvíle s novými kamarády, Vám hodně trpělivosti, pohody a porozumění při jejich prvním důležitém vykročení.

Přejeme vám i vašim dětem pěkný školní rok!