Vrácení peněz

od pondělí 14. 6. budu ve třídě kuřátko vracet peníze z kroužků. Prosím, aby rodiče, kteří se do tabulky vyplnili a chtějí tedy peníze vrátit a ne přesunout, aby se za mnou stavili. Peníze Vám oproti podpisu dají i jiné paní učitelky v této třídě.

Rodiče, kteří tabulku nevyplnili, automaticky jsem počítala, že peníze vrátím, kdyby jste chtěli děti přesunout na další školní rok, není problém. Buď napište email, nebo se za mnou stavte.

Vracet budu vždy 50 % z celé částky, jak jsem již psala.

Dále prosím, aby jste si pro peníze chodili ráno nebo odpoledne do 13 hodin.

Moc děkuji všem za vaši spolupráci s vyplňováním a pochopením dané situace. Tento školní rok byl pro všechny složitý. Snad ten další bude už normální. Mrzí mě, že to letos takto dopadlo. Na druhou stranu mi to dalo prostor vymyslet spoustu nových věcí a mám spoustu nápadů na příští rok, takže už se moc těším.

Kdo by si své rozhodnutí rozmyslel, měli jste jakékoliv dotazy, určitě se mi ozvěte.

Přeji hezký den