Zvířátka v ZOO

Dobrý den milí rodiče, ahoj Žabičky.

Moc Vás všechny zdravíme. Ještě nějakou dobu se neuvidíme, tak opět zasíláme nápady na tvoření.

Tento týden máme téma Zvířátka v ZOO. Popovídejte si společně o zvířátkách, která můžeme vidět v zoologické zahradě. Kdo se o ně stará? Vezměte si na pomoc obrázkový materiál a zvířátka si ukažte. Můžete si také povědět kde jednotlivé zvíře žije ve volné přírodě a čím se vyznačuje. Jaký je rozdíl mezi zvířaty v ZOO a volně žijícími. A také o tom, jak bychom se měli při návštěvě v zoologické zahradě chovat      a o pravidlech bezpečnosti.

Zkuste si společně vytleskat názvy zvířátek na počet slabik. Děti si mohou své oblíbené zvířátko vytvořit - nakreslit, vymodelovat, vyrobit z roliček od toaletního papíru, papírového talíře, za pomoci prstových barev atd. To už záleží jen na fantazii.  V příloze jsou od nás nějaké tipy. Také přikládáme opět hádanku a básničku s hádankou o slonovi. Zatančit si můžete, pokud budete mít chuť, na píseň "Máme rádi zvířata" https://www.youtube.com/watch?v=wwHWhaGIla0

Všechny přílohy najdete ve svém emailu.

Budeme moc rády, když nám na naši společnou WhatsAppovou skupinu opět dáte       o sobě vědět, ať už svou fotografií nebo fotografií s nějakým výtvorem.

Myslíme na Vás, opatrujte se. Snad už to nebude dlouho trvat a opět se společně všichni sejdeme ve školce!

Srdečně zdraví paní učitelky ze Žabiček Verča a Romča

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace