KEŠKY naší školky - ZAHÁJENÍ

Milé děti, vážení rodiče,

Dnešním dnem začíná akce „KEŠKY NAŠÍ ŠKOLKY“. V příloze Vám posíláme veškeré informace k této akci (instrukce visí i u branek školky). Určitě mnozí z vás znají „Geocaching“. Toto je obdoba této oblíbené aktivity. Upravily jsme jí ale k naším podmínkám.

Dále v příloze najdete i tabulku na zaznamenávání. Tabulka je jen pro Vás, abyste měli přehled o tom, co jste už našli.

V odkazu níže si o Geocachingu můžete přečíst. Možná vás překvapí, kolik oficiálních „Kešek“ je třeba v našem lesoparku a třeba za nějakou vyrazíte.

Budeme se těšit na fotky z vašeho hledání. Ty prosím posílejte na e-mail nebo WhatsApp (kundratova@mshorolezecka.cz , 736 250 279)

Kdyby byl s čímkoliv problém, určitě se na nás obraťte.

Konec této akce zatím není stanoven a uvidíme podle toho, jak se vám to bude líbit.

Přejeme všem hezkou zábavu a šťastné hledání

Vaše paní učitelky