Vítáni jara...

Dobrý den, moc zdravíme všechny děti a rodiče.

     Doufáme, že jste všichni v pořádku, a protože se bohužel ještě chvilku neuvidíme, budeme se na Vás opět těšit na společné skupině: Berušky horolezecká 2020.

A protože se nám blíží jaro, snad nejen to kalendářní, ale už i venku, naše nové téma je: "Těšíme se na jaro..."

Zde je opět pár tipů a inspirací:

U nás ve školce už se jaro probouzí a proto pro Vás máme hádanku a budeme se těšit na Vaše tipy: JAK SE JMENUJE KYTIČKA KTERÁ NÁM VYKVETLA NA ZAHRADĚ MŠ??? 

Kdo by chtěl, posíláme novou básničku: "Voláme jaro"

S paní učitelkou jsme zasadily semínka slunečnic, budeme se o ně pěkně starat a když nám dostatečně povyrostou, můžeme si je všichni společně zasadit u nás ve školce do našeho záhonku, ať je pěkné veselý a barevný. A co vy, přidáte se a zasadíte si s rodiči také nějakou pěknou barevnou kytičku? Tu si pak můžeme přinést všichni do školky a společně je presadime na náš záhonek. 

No a k tomu si můžete pustit krásnou pohádkovou písničku:"Rozvijej se poupatko"  nebo krátkou pohádku: "Vstávej semínko holala".

A proč si neudělat jaro i doma? Můžete si vyrobit barevnou kytičku (viz návod) buď jako zápich do kytky nebo třeba jako barevnou dekoraci na okno. 

A pro ty z Vás, kteří se chcete protáhnout par cviků z dětské zviratkove jógy. 

Mějte se moc hezky, dávejte na sebe pozor a my už se na Vás budeme moc těšit na naší Fb skupině :-)    Kačka a Jarmila. 

Veškeré fotografie a odkazy najdete v e-mailu. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace