Obrázek, který pomáhá II.

Milé děti,

už od roku 2018 chodíme pravidelně potěšit babičky a dědečky z Domova pro seniory v Janovské. Vzhledem k situaci od loňského března je nelze navštívit z důvodu jejich bezpečnosti.

V loňském dubnu jsme jim malovali obrázky v akci "Obrázek, který pomáhá". Nevýslovně je to potěšilo. Opravdu jsou rádi za každý kontakt s okolním světem a když je to od dětí, tím spíše.

Na Vánoce jsme jim připravili moc dárečků v podobě výtvorů. Kdybych Vám uměla popsat, jak moc byli rádi. Alespoň přikládám pořízené fotografie. Objímali vás na dálku a mysleli na Vás, co Vám ten Ježíšek přinese.

Od Vánoc ale uplynula opět dlouhá doba. Byly bychom moc rády, kdybyste si našli čas a namalovali obrázek nebo něco vyrobili pro ně. Kdo by třeba chtěl i napsat pár řádků, rády Vám poskytneme konkrétní jméno babičky či dědečka, ať přesně víte, komu píšete. Kdo zvládne více obrázků, není problém. Předáme všechny.

Každý obrázek, každý dopis se počítá a tu radost, kterou přenesete, je k nezaplacení.

Všechna svá díla prosíme přinést do schránky školky do tohoto pátku 19.3. do 12 hodin.

Mockrát děkujeme všem, co se této krásné akce zúčastní, protože tento obrázek vážně pomáhá!!!

Krásný den a týden všem

Vaše paní učitelky