Kniha je můj kamarád

Dobrý den milí rodiče a ahoj děti!!!

Moc Vás všechny zdravíme a protože se ještě nějakou dobu neuvidíme, posíláme inspiraci na tento týden. Budeme moc rády, když se nám pochlubíte svými výtvory, nebo jakoukoli fotkou, či videem na Facebookové skupině :-)  (Berušky horolezecká 2020)

Protože je měsíc březen "měsícem knihy", připravily jsme pro děti tyto činnosti: 

Všechny činnosti jsou samozřejmě pouze inspirací pro Vás, kdyby se děti doma už nudily. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na na Fb, nebo e-mailem: brantova@mshorolezecka.cz nebo szabova@mshorolezecka.cz 

Mějte se moc krásně a moc se na Vás těšíme! 

Jarmila a Kačka 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace