VÝZVA PRO DĚTI - Písnička Zlobení

Vážení a milí rodiče,

Vzhledem k nynější situaci nemůžeme tuhle akci udělat ve školce. Mělo to být původně v rámci školky. O co se jedná? Moje kamarádka a kamarád Princezna Áňa a Pó vyhlásili soutěž pro děti ze školky.

Kdo do vlastně Áňa a Pó je? Tito dva úžasní kamarádi pořádají hudební pořady pro děti. Děti na nich cvičí (Áňa je miss aerobik v minulých letech), zpívají, poslouchají pohádky od prince Pó, „zlobí“, zkrátka se úžasně baví. Jezdí s nimi na akce i cvičený pejsek Barney. Děti si je od první chvíle zamilují.

My nyní máme možnost se zapojit do jejich soutěže a vyhrát cenu nejvyšší. Jejich návštěvu u nás ve školce.

Na podzim loňského roku vydali svou první písničku, kterou jim napsal Pokáč (Možná někdo bude znát). Písnička se jmenuje Zlobení. Některé děti ze školky už tuto písničku znají.

Kdo by se chtěl za naši školku zúčastnit, prosím, pošlete krátké video, klidně jen 15 sekund, jak si děti hrají, „zlobí“, tančí, dovádějí venku, doma, na zahradě, … Kdo by zvládnul i choreografii z refrénu, bylo by to skvělé. Formát videa prosím na šířku a poslat na e-mail nebo WhatsApp (kundratova@mshorolezecka.cz, 736 250 279). Na všechna zašlá videa odpovídám. Kdybych se Vám tedy neozvala, video nedošlo a kontaktujte mě, aby nevzniklo nějaké nedorozumění.

Celé video za školku má být 1 minutu, budu se snažit do videa dát maximálně dětí, nemohu ale předem nic slíbit, že se na videu všichni objeví. Kdo ve videu bude, budu mu ještě zvlášť psát. Jde o naše známé GDPR. Potřebuji Váš souhlas, že se video objeví na sociálních sítí, proto prosím mějte i na paměti toto.

Videa prosím zašlete do neděle 21.3.

Pojďte do toho se zúčastnit. Uvidíte, že i natáčení s dětmi si užijete, jak je znám, jsou to herečky. :D

Mějte krásný den a už se moc těším na videa

Paní učitelka Domča