NOVÝ termín depistáže

DEPISTÁŽ NOVÉ TERMÍNY

Vážení rodiče,

ráda bych Vás informovala, že ve dnech 25. 1. (pondělí) a 29. 1. (pátek) proběhne v jednotlivých třídách naší mateřské školy logopedická depistáž. Jedná se o orientační vyšetření vhodné pro všechny žáky mateřské školy. Toto vyšetření je zaměřené například na narušenou komunikační schopnost, na celkový psychomotorický vývoj dítěte a jiné prvky vývoje dítěte.  Vyšetření budou probíhat vždy v dopoledních hodinách, v průběhu vzdělávacího procesu. Po vyhodnocení orientačního vyšetření Vás informuji o situaci Vašeho dítěte, případně Vám doporučím následnou péči a postupy.

 

Depistáž je pro žáky mateřské školy zdarma.

 

Pro provedení vyšetření je nutný písemný souhlas rodičů, z tohoto důvodu bude orientační vyšetření probíhat pouze u nahlášených žáků. 

 

Hlásit se můžete přímo u učitelek ve vašich třídách. Nejpozdější termín pro přihlášení je v den depistáže.

 

25. 1. 2021 - Motýlci, Ještěrky, Berušky (část dětí)

29. 1. 2021 – Berušky (část dětí), Rybičky, Žabky

 

Příjemný den.

Mgr. Veronika Hoffmannová

speciální pedagog, logoped  

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace