Depistáž

ráda bych Vás informovala, že ve dnech 15. 1. (pátek) a 18. 1. (pondělí) proběhne v jednotlivých třídách naší mateřské školy logopedická depistáž. Jedná se o orientační vyšetření vhodné pro všechny žáky mateřské školy. Toto vyšetření je zaměřené například na narušenou komunikační schopnost, na celkový psychomotorický vývoj dítěte a jiné prvky vývoje dítěte.  Vyšetření budou probíhat vždy v dopoledních hodinách, v průběhu vzdělávacího procesu. Po vyhodnocení orientačního vyšetření Vás informuji o situaci Vašeho dítěte, případně Vám doporučím následnou péči a postupy.

Depistáž je pro žáky mateřské školy zdarma.

Pro provedení vyšetření je nutný písemný souhlas rodičů, z tohoto důvodu bude orientační vyšetření probíhat pouze u nahlášených žáků.

Hlásit se můžete přímo u učitelek ve vašich třídách. Nejpozdější termín pro přihlášení je v den depistáže.

15. 1. 2021 - Motýlci, Ještěrky, Berušky (část dětí)

18. 1. 2021 – Berušky (část dětí), Rybičky, Žabky

Příjemný den.