Motýlci-pozvánka na divadelní představení “Jak Nebavína ukradla vánoční kouzlo”

Dobrý den milí rodiče,

za všechny děti ze třídy Motýlek Vás srdečně zveme na divadelní představení

„Jak Nebavína ukradla vánoční kouzlo!!"

Děti velmi velmi velmi pilně trénují a mají z divadla velkou radost. Proto jsme se s kolegyněmi rozhodly, že Vám ho i přes nepříznivou covidovou situaci děti zahrají osobně. Protože je povolený pouze omezený počet osob při hromadném setkávání, jsme nuceni Vám divadlo zahrát dvakrát, aby ho mohla vidět z každé rodiny alespoň jedna osoba.

 

Vše bude probíhat za následujících přísných opatření:

 

Ve třídě máme rozpis , ve který den se rodiče dostaví, jedná se o 16. a 17.12.2020 (středa a čtvrtek) od 16.00 hodin. Kdo se ještě nezapsal, prosíme, řekněte paní učitelce ve třídě, který den Vám vyhovuje více.

Prosíme, aby z každé rodiny přišla opravdu jen jedna osoba. Pokud je to možné, prosíme neberte s sebou ani sourozence dětí, děkujeme!

Po příchodu do MŠ si vydezinfikujte ruce (dezinfekce je k dispozici u vstupních dveří i ve třídě).

Po celou dobu pobytu v MŠ mějte zakrytá ústa i nos.

Zachovejte prosím dostatečné rozestupy vyznačené pomocí židliček.

Po ukončení přestavení se prosím zdržujte ve třídě po dobu pouze nezbytnou.

 

Chápeme, že se na vystoupení dětí moc těšíte a že je obtížné vše dodržet, ale předem vám MOC děkujeme za spolupráci a společně to zvládneme!!!

 

Chtěla bych zároveň moc poprosit, zda by nějaký rodič s možností kvalitního videozáznamu celé představení nenatočil, můžeme ho pak hromadně rozeslat celé třídě pro členy rodiny, kteří se nemohli zúčastnit, děkujeme!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace