Pomoc ZOO

Vážení rodiče, milé děti,

 

zejména v této nelehké době bychom měli pomáhat. Rozhodli jsme se, že společně s Vámi bychom pomohli Pražské ZOO. Naši nabídku ZOO přijala s otevřenou náručí.

Pomoci může každý. Ve STŘEDU 11.11. RÁNO se uskuteční SBĚR JÍDLA PRO PRAŽSKOU ZOO. U horní branky budou připraveny přepravky s popisky, kam můžete jídlo dávat.

„Přijímáme jablka, suché pečivo, hrušky, šípky, jeřabiny, kukuřice, saláty, mrkev (a jiné kořenové zeleniny), kedlubny a případně v omezeném množství i dýně. Sladké ovoce jako banány, hrozny apod. ve velmi omezeném množství, jelikož je zvířata dostávají jen velmi výjimečně, pokud vůbec.“

Vaší pomoci si moc vážíme a těšíme se, jak hostinu přivítají nejen ošetřovatelé zoo, ale hlavně zvířátka, kterým je po nás, po lidech a dětí, opravdu smutno.

DĚKUJEME
V odkazu níže najdete živé přenosy z Údolí slonů a od goril, kterým opravdu chybí lidé. AJABA je opravdu velký rošťák a Kijivu to nenechává chladnou. Stojí za shlédnutí.

https://www.zoopraha.cz/multimedia


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace