Nové webové stránky

Datum: .  Zadal: Webmaster   Třída: Vse  Kategorie: Zajímavosti z MŠ

Vítáme Vás na nových stránkách naší mateřské školky.
Stránka je jak vidíte rozdělena na čtyři základní části. V levém menu najdete základní rozdělení. V horním menu najdete šest našich tříd. Po kliknutí na jednotlivé třídy (obrázky nebo nápis) se vám v tomto hlavním okně objeví aktuální informace pouze pro tuto třídu.
Pravá část stránky se bude průběžně měnit, podle toho, jakou informaci si zvolíte. Většinou jsou zde obecné informace o školce, ale např. při zvolení možnosti školní jídelna právě vpravo najdete veškeré potřebné informace. (číslo účtu, termíny atd...)
Když zvolíte informace pro jednotlivé třídy, najtete v pravém okně stálé informace o organizaci jednotlivých tříd.
Doufám, že tato stránka bude velmi hojně využívána a najdete na ní vždy ty informace, které potřebujete.
Tvůrce webových stránek.
PS. případné připomínky přivítám na emailu webmaster@mshorolezecka.cz