POLEDENNÍ VÝLET RYBIČEK- SVÍČKÁRNA ŠESTAJOVICE

Datum: .  Zadal: Matuskova   Třída: Ryba  Kategorie: Akce školky

Milí rodiče, vzhledem k tomu, že máme letos třídu nejmladších dětí, zvolili jsme poměrně „nenáročnou“ variantu výletu do tradiční svíčkárny, aby mohli jet i Ti nejmladší a aby děti tolik nechodily a byly převážně vevnitř, kde nám vždy pomáhá ochotný personál.

Součástí výletu je také prohlídka místní minifarmy s domácími zvířaty.

Výrobní akce ve svíčkárně.
Akce obsahuje:výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,, dále plnění koupelové soli do sáčku a vykrojení glycerinového mýdla.

Termín výletu: 16.11.2018
Cena výletu: 240Kč (V ceně je vstup+doprava, jedeme pouze jedna třída, v případě neúčasti nevracíme částku za dopravu, děkujeme za pochopení).
Sraz v šatně: 7.45 hod.
Co s sebou: Batoh a lahev s pitím (co neteče, ne s brčkem…naučte děti otevírat a zavírat batoh i lahev). Pohodlné oblečení a vhodnou obuv (Prosíme ne kalhoty s kšandami a balerínky!!).

Svačina je zajištěna z MŠ!!! (pokud chcete dětem zpříjemnit cestu nějakými sladkostmi, dejte do společné tašky paní učitelce…spravedlivě rozdělíme :-).

Prosíme, zapište se na výlet ve třídě Rybička, děkujeme!!!
Těšíme se na výlet !!!