KUŘÁTKA - duben

Měsíc duben nám začal Velikonocemi a pašijovým týdnem. Na modré pondělí přišly děti v modrém, ale hlavně jsme uklízeli celou třídy jako tradice tohoto dne. Nejzábavnější byla ale škaredá středa. Děti mohly přijít v nejrůznějších věcech jako pyžámko a podobně. Zkrátka se ten den nikdo nemračil.

Během velikonočního týdne proběhly i dílny pro rodiče s dětmi. Byly jsme mile překvapené účastí. Děti si domů odnesly své osení, které si samy vypěstovaly.

Tento měsíc nám proběhlo i plno oslav narozenin. Oslavovali jsme Nelinku, Suvd, Theouška a Elíka. Moc jsme si společně oslavy užili.

Duben byl dosti deštivý, ale to nám nezabránilo v chození ven. Natrénovali jsme chození ve dvojicích, takže se děti mohou začít těšit na výlety, které nás brzy čekají.

Ve třídě probíhá od půlky dubna projekt InBáze – Slovensko.

Na zahradě nám vykvetli pampelišky, takže než je pan školník poseká, upletly jsme si holčičkami věnečky.

Paní kuchařky nám vaří stále nějaké dobroty. Moc velký úspěch ale sklidily dětí vytoužené lívance.

Ke konci měsíce nás opět navštívila panenka Ahn (persona dolls – projekt InBáze).