Mateřská škola, Praha 10, Horolezecká tel: +420 274 862 173 e-mail: mshorolezecka@gmail.com webmaster: Václav Nádvorník

Třída Rybička

paní učitelka
Bc. Lenka Matušková

paní učitelka

Třídu najdete v přízemí růžového pavilonu.

Časová organizace vyučování

6:30 - 17:00 třída Rybička

Oprav

Aktuální zprávy pro třídu Rybička

Jak si Rybičky sami chystaly svačinku

(Autor příspěvku: Lenka Matušková   21.03.2019  Fotogalerie  Ryba  Fotogalerie  )

Rybičky- “Moje nejoblíbenější kniha”

Rybičky a Kuřátka v knihovně

Rybičky v solné jeskyni

(Autor příspěvku: Lenka Matušková   10.03.2019  Fotogalerie  Ryba  Fotogalerie  )

Masopustní karneval u Rybiček

Den princů a princezen

(Autor příspěvku: Lenka Matušková   26.02.2019  Fotogalerie  Ryba  Fotogalerie  )

V rámci tématu "Má vlast - vím, kam patřím" jsme si s Rybičkami udělali speciální den "princů a princezen", kdy jsme si povídali, jaké to bylo v dobách, kdy na hradě byl místo prezidenta pan král. Kromě "plesu", módní přehlídky a focení jsme si postavili nedobytný hrad s bludištěm, připomněli tradiční pohádky a pracovali s interaktivním dataprojektorem Magic box. Vše se moc povedlo :-))

Pokusy se sněhem a ledem v Rybičkách

Masopustní karneval

(Autor příspěvku: Lenka Matušková   24.02.2019  Akce školky  Ryba)

6.3.2019 (středa) se uskuteční v MŠ Masopustní karneval. Děti mohou přijít v jednoduchých maskách (ať mohou cvičit, tancovat a účastnit se soutěží). Těšíme se na spoustu legrace a děkujeme za spolupráci.

NÁVŠTĚVA SOLNÉ JESKYNĚ

(Autor příspěvku: Lenka Matušková   24.01.2019  Akce školky  Ryba)

V období 11.2. - 28.3.2019 budou děti z Berušek, Rybiček a Žabiček navštěvovat solnou jeskyni. Prostředí solné jeskyně má příznivý vliv na horní cesty dýchací. Pro děti je to příjemné zpestření denních aktivit. Rozpis tříd: Žabičky - pondělí Rybičky - úterý (kromě 26.2.2019, v tento den je zavřeno) Berušky - čtvrtek Cena:za jeden pobyt 50Kč, jedná se celkem o 7 návštěv (třída Rybička pouze 6 návštěv). Rybička 300Kč Beruška, Žabička 350Kč V PŘÍPADĚ OMLUVENÉ ABSENCE DÍTĚTE SE ČÁSTKA VR  pokračování článku

Nadílka v Rybičkách